Letní akce k bytům

Společnost Geosan Development představuje svůj projekt Zelený Botič, nabízející nové byty v Praze 10, skýtající možnost bydlení v hlavním městě a zároveň poblíž přírody. Pokud si navíc do konce prázdnin 2013 rezervujete a zakoupíte byt v jedné z novostaveb tohoto projektu, získáte k němu kuchyňskou linku za 1,–Kč, cenu víc než symbolickou!

Kuchyňská linka za symbolickou 1,–Kč Zdá se vám to nepravděpodobné? Omyl! Nabídka je to vskutku velkorysá a bylo by bezpochyby škoda nechat si ji proklouznout mezi prsty. Akce je časově omezena koncem prázdnin, platí tedy do 31.8.2013. Pod­mínkou je uhrazení částky 50 000,–Kč za rezervační poplatek a uzavření rezervační smlouvy, popř. uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní nebo přímo uzavření kupní smlouvy. Cena za byt musí být kompletně uhrazena.

Tak málo vám tedy stačí k obdržení poukazu na kuchyňskou linku v hodnotě 75 000,–Kč. Vaše cena, jak už bylo výše zmíněno, je pouze symbolická a činí pouhou 1,–Kč. Součástí poukazu na kuchyňskou linku je i předávací protokol, ve kterém najdete všechny náležitosti a podrobnosti ohledně použití poukazu. Ten lze uplatnit výhradně v kuchyňském studiu Dům interiérového zařízení kuchyně DIZ s r.o.

O projektu Zelený Botič

Projekt Zelený Botič společnosti Geosan Development skýtá nádherné bydlení v Praze 10, které dává možnost využívat všech výhod velkoměsta a přírodních krás zároveň. V blízkosti se totiž nachází park Botič-Milíčov a přírodní památka Meandry Botič. Čtyři bytové domy, kde se nové byty nacházejí, jsou lokalizovány v Práčské ulici v městské části Praha 10 – Záběhlice.

Luxusní byty projektu Zelený Botič v sobě snoubí praktičnost a zároveň moderní pojetí. Každý z bytů má plastová okna, která skvěle prosvětlují interiér. Novostavby jsou kaskádové, což znamená, že u bytů vzniká prostor pro rozlehlou terasu, odkud je krásný výhled na část Prahy a především na blízký park. V souladu s posledními trendy jsou pojaté také koupelny, u kterých si noví majitelé bytů budou moci vybrat ze čtyř barevných kombinací.

Místo má skvělou dopravní dostupnost. Přímo u novostaveb je zastávka MHD Záběhlická škola, odkud je snadné spojení ke stanici metra Skalka a trvá zhruba 10 minut. Autem se z lokality velmi jednoduše dá dostat na jižní spojku. V dosahu bydlení je navíc veškerá občanská vybavenost od škol, přes obchody až po polikliniku.

Využijte jedinečné nabídky a pořiďte si luxusní byt v Praze 10 společně s kuchyňskou linkou zdarma! Společnost Geosan Development navíc přichází s nabídkou garážových stání pro byty 2+kk a větší za pouhých 1210,–Kč.