Geosan Development rozdává kuchyňské linky!

Uvažujete o koupi bytu v novostavbě, ale obáváte se, že náklady spojené s vybavením bytu přesáhnou Vás rozpočet? Geosan Development v rámci projektu Zelený Botič v letním období rozdává, při koupi bytu jakékoliv velikosti, poukaz na kompletní dodávku kuchyňské linky v hodnotě 75.000,–.

Navíc jako další bonus k bytům 2+kk a větším získáte parkovací stání za pouhých 1210,–! Takže ceníková cena již obsahuje byt ve standardním provedení, garážové stání a poukaz na kuchyňskou linku, kterou si můžete objednat hned po podpisu kupní smlouvy a můžete tak oslavit nastěhování do bytu slavnostní večeří!

Tak neváhejte a volejte 800 213 215 pro domluvení prohlídky! AKCE platí pouze do 31.8.2013!

Podmínky akce „Kuchyňská linka“

1. poukaz na kuchyňskou linku v hodnotě 75 000,– Kč za symbolickou cenu 1,– Kč získá každý nový klient, který kontaktujte zákaznické centrum Geosan Development a.s. a uzavře s prodejci tohoto centra rezervační smlouvu, nebo bez rezervační smlouvy smlouvu o smlouvě budoucí kupní, nebo bez uzavření rezervační smlouvy i smlouvy o smlouvě budoucí kupní přímo kupní smlouvu, k bytové jednotce na projektu Kaskády u Botiče II.etapa.  Poukaz bude předán až po podpisu kupní smlouvy a uhrazení celé kupní ceny včetně DPH za předmět převodu na účet Developera. Bližší podmínky použití poukazu na kuchyňskou linku budou uvedeny v předávacím protokole, který bude součástí poukazu (vzor poukazu bude předložen na vyžádání). Poukaz je možné uplatit pouze u kuchyňského studia Dům interiérového zařízení kuchyně DIZ s.r.o..

2. platnost AKCE „kuchyňská linka“ pouze v období 25.6.2013 až 31.8.2013

3. Developer si vyhrazuje právo na změnu podmínek akčních slev